WYKAZ WSZYSTKICH PARAFII, W KTÓRYCH BĘDZIE REALIZOWANA PROFILAKTYKA MEDYCZNA (SZCZEPIENIA P. COVID-19):

Odpowiadając pozytywnie na prośbę Wojewody Śląskiego informujemy, że w niedzielę 15 sierpnia przy parafii pw. Matko Boskiej Bolesnej w Rybniku będzie funkcjonował mobilny zespół szczepień. Osoby zainteresowane zachęcamy do skorzystania z działań na rzecz profilaktyki zdrowotnej i zaszczepienia się jednodawkową szczepionką Johnson & Johnson lub dwudawkową szczepionką Pfizer. Nie trzeba się rejestrować, ani zapisywać na szczepienia – wystarczy przyjść z dowodem osobistym do mobilnego punktu szczepień, który będzie się znajdował przy  w/w kościele.  Serdecznie zapraszamy. Organizatorem działań profilaktyki zdrowotnej jest Wojewoda Śląski.

WYKAZ PARAFII, W KTÓRYCH BĘDZIE REALIZOWANA
PROFILAKTYKA MEDYCZNA (SZCZEPIENIA P. COVID-19)

Bieruń, św. Bartłomieja Apostoła

Bojszowy, NMP Uzdrowienia Chorych

Chełm Śl., Trójcy Przenajświętszej

Chorzów, św. Antoniego

Czerwionka Leszczyny, św. Józefa Oblubieńca NMP

Gaszowice, Opatrzności Bożej

Gierałtowice, MB Szkaplerznej

Goczałkowice, św. Jerzego

Godów, św. Michała Archanioła

Gorzyce, św. Anioła Stróża

Imielin, MB Szkaplerznej

Jastrzębie Z., NMP Matki Kościoła

Jastrzębie Z., św. Barbary i św. Józefa

Jejkowice, MB Szkaplerznej i św. Piusa X

Katowice Tysiąclecie D., Podwyższenia Krzyża Świętego

Kobiór, Wniebowzięcia NMP

Kończyce/Zabrze, Bożego Ciała

Lędziny-Hołdunów, Chrystusa Króla

Lubomia, św. Marii Magdaleny

Lyski, św. Małgorzaty Dziewicy i Męczennicy

Łaziska Dolne, Niepokalanego Serca NMP

Marklowice, św. Stanisława Bpa i Męczennika

Miedźna, św. Klemensa

Mikołów, św. Wojciecha

Mszana, św. Jerzego

Mysłowice, Nawiedzenia NMP

Ornontowice, św. Michała Archanioła

Orzesze, Nawiedzenia NMP

Panewniki, św. Ludwika

Pawłowice, św. Jana Chrzciciela

Piekary Śl., Imienia NMP i św. Bartłomieja Apostoła

Pszczyna, Podwyższenia Krzyża Świętego i MB Częstochowskiej

Pszów, Narodzenia NMP

Radlin-Biertułtowy, Wniebowzięcia NMP

Radzionków, św. Wojciecha

Rogów, NSPJ

Ruda Śl.-Kochłowice, Trójcy Przenajświętszej

Rybnik, MB Bolesnej

Rydułtowy, św. Jerzego

Siemianowice Śl.-Bytków, Ducha Świętego

Suszec, św. Stanisława Biskupa i Męczennika

Świerklany, św. Anny

Świętochłowice-Chropaczów, MB Różańcowej

Wodzisław Śl., św. Herberta Biskupa

Wyry, NSPJ

Żory, Miłosierdzia Bożego