Ogłoszenie społeczne

Od 18 do 22 października odbędzie się głosowanie nad Budżetem Obywatelskim. Prosimy mieszkańców o udział w głosowaniu. Głos może oddać każda osoba zameldowana w Rybniku, posiadająca  PESEL, czyli rodzice mogą głosować w imieniu dzieci. Głosowanie odbywać będzie się przez internet, dodatkowo w budynku OSP będzie  uruchomiony punkt dla osób, które nie korzystają      z komputera od 18 do 22 października w godzinach od 10.00 do 18.00. Głosujemy na 2 projekty:     

   – lokalny: – „ZACZAROWANE STAWY – odkrywamy piękno naszej dzielnicy”
(głosują tylko mieszkańcy Kamienia)                                                                                                       

– ogólnomiejski: 1 z 13. Prosimy o poparcie projektu nr 11 – „KAMIEŃ REAKTYWACJA” (głosują mieszkańcy całego Rybnika). Wygrana jest  szansą na kompleksowe zagospodarowanie Ośrodka Sportowego w Kamieniu. Każdy  znajdzie tu atrakcyjną przestrzeń dla siebie  –  niezależnie od wieku, zainteresowań i tego czym się zajmuje.                                                                                                                         

W najbliższym tygodniu do wszystkich domów trafi ulotka informacyjna dotycząca obydwu projektów! TYLKO ZAANGAŻOWANIE WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW W PROMOCJĘ, UDZIAŁ W GŁOSOWANIU I ODDANIE GŁOSU NA OBYDWA PROJEKTY SPRAWI, ŻE WYGRAMY,  A NASZ  KAMIEŃ  PIĘKNIE SIĘ ROZWINIE! Już dzisiaj możecie zrobić bardzo wiele: zabrać ulotki do szkół, zakładów pracy, opowiedzieć znajomym z całego Rybnika i namówić do głosowania na projekt nr 11. Udostępniajcie stronę KAMIEŃ  REAKTYWACJA na facebooku, aby jak najwięcej osób usłyszało o naszym projekcie.

BANER – Głosowanie

Projekt lokalny – informacja